dormak.pl - wiaty

Przejdź do treści
Wiaty przystankowe
Wiata przystankowa to element małej architektury do użytku na zewnątrz. Służy ona jako miejsce obsługi podróżnych.
Materiały
Nasze wiaty przystankowe wykonujemy z materiałów przeznaczonych do użytkowania w obiektach użyteczności publicznej.
Parametrach technicznych stsowanych materiałów są odpowiednie do budowy wiat przystankowych, rowerowcyh, palarni. Wysoką trwałość zapewni stal z której wykonany jest stelaż wiaty a jej modułowa budowa umożliwi częściowe naprawy powierzchni lub wymianę poszczególnych elementów.

Zaciekawiła Ciebie nasza oferta?
Skontaktuj się z nami.
Nasza oferta
W naszej ofercie znajdziesz przykładowe wiaty przystankowe, rowerowe i palarnie. Jesteśmy w stanie wykonać wiaty o paramtrech podanych przez Zamawiającego.

O nas...
Jesteśmy firmą produkcyjno - handlowo - usługową. Nasza oferta jest bardzo bogata i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Nasz ciągły rozwój i ekspansję rynków zawdzięczamy profesjonalnej obsłudze naszego klienta.  
Szczególną uwagę przykładamy do estetyki naszych produktów.
Zastosowane do budowy wiat materiały powodują, że odznaczają się one wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy działanie warunków atmosferycznych
Cynkowana ogniowo stal po procesie produkcji stelaża i późniejsze malowanie proszkowe powoduje, że nasze produkty - nawet jeśli powłoka lakiernicza zostanie uszkodzona - nie będą rdzewieć.

Przemyślana funkcjonalność
W naszej codziennej pracy stawiamy na przemyślane i trwałe rozwiązania, które powodują, że nasze produkty są funkcjonalne.

Napisz do nas.
INFO

zapytania@dormak.pl
Created by admin
Wróć do spisu treści